Klientów traktujemy indywidualnie dlatego wyceny usług dokonujemy po BEZPŁATNEJ konsultacji z Państwem na miejscu po wykonaniu pomiarów i uzgodnieniu szczegółów prac do wykonania. Konkurencyjne Ceny!!  Poniżej prezentujemy orientacyjny cennik

Prace brukarskie

Układanie kostki brukowej - cena od 25zł/m2.  Na wysokość ceny wpływ ma ilość metrów do położenie, rodzaj kostki oraz kształt układanych powierzchni.

Układanie kamienia naturalnego - cena od 50zł/m2. Na wysokość ceny wpływ ma ilość metrów do położenie, rodzaj kostki oraz kształt układanych powierzchni.

Układanie krawężników/oproników - cena od 9zł/szt.  Na wzrost ceny może mieć wpływ skomplikowany wzór.

Czyszczenie i impregnacja kostki - cena od 7zł/m2. Cena tej usługi zależna jest od stopnia zabrudzenia kostki.

Prace ogrodnicze

Projektowanie ogrodów - cena do uzgodnienia. Projekty ogrodów wykonujemy po bezpłatnej konsultacji. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i zawsze dokładnie wsłuchujemy się w oczekiwania naszych klientów.

Pielęgnacja ogrodów - cena do uzgodnienia. Usługa ta polega na koszeniu trawników, przycinaniu żywopłotów i krzewów iglastych, dbaniu o kondycję i atrakcyjny wygląd pozostałych roślin ogrodowych, itp. Ceny za tą usługę ustalane są indywidualnie z każdym klientem.

Istnieje możliwość negocjacji cen, a nasi stali klienci mogą liczyć na specjalne upusty